Вступ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Згідно Наказу МОН України від 20.04.2022 року № 364 (зі змінами від 02.05.2022 року № 400) вступ до закладів фахової передвищої освіти цього року максимально спрощено. Вступні випробування  відсутні.

Для вступу до Дніпровського політехнічного коледжу вступники складають індивідуальну співбесіду, та подають мотиваційний лист. Як написати мотиваційний лист та його орієнтовний зміст можна знайти за посиланням.

Для вступників, які претендують на навчання тільки за контрактом, достатньо подати необхідні документи та мотиваційний лист.

Важливим елементом вступної кампанії є надання можливості вступникам подавати заяви та документи в електронній формі, за допомогою електронних кабінетів. Цим можуть скористатися і вступники, які перебувають за межами України.

Правила прийому 2022 нові

Графік вступу

МІЙ мотиваційний лист 22р.

Мої поради до мотиваційного листа

Вступ на основі повної загальної середньої освіти

Дніпровський політехнічний фаховий коледж запрошує вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності: 101 Екологія 102 Хімія 133 Галузеве машинобудування спеціалізація: Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв * Прийом заяв та документів з 14 липня; * Прийом заяв та документів закінчується: о 18:00 год 05 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди ; о 18:00 год 31серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів або національного мультипредметного теста; * індивідуальні усні співбесіди проводяться в кілька потоків з 08 серпня по 16 серпня включно.