Рейтинг успішності

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 18 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 8 осіб.
Рейтингова відомість
по електро-механічному  відділенню IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.05.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Гнатовський Д.О. М-13 1/9 5,00
2 Котенко Д.В. М-13 1/9 5,00
3 Ілющенко А.А. М-13 1/9 4,90
4 Чорненко В.П. М-13 1/9 4,90
5 Тарасенко С.С. М-13 1/9 4,80
6 Онищенко Р.І. М-13 1/9 4,20
7 Гаврилюк Д.В. М-13 1/9 4,10
8 Скрипник В.М. М-13 1/9 4,10
9 Дворецький Д.С. М-13 1/9 4,00
10 Васильєв І.В. М-13 1/9 3,30
11 Дмитрів І.С. М-13 1/9 3,20
12 Костінов Г.О. М-13 1/9 3,10
13 Фоменко Д.О. М-13 1/9 3,10
14 Антоненко В.А. М-13 1/9 3,00
15 Можейко К.Д. М-13 1/9 3,00
16 Ярьоменко В.Г. М-13 1/9 3,00

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 12 студента
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 5 осіб.
Рейтингова відомість
по хіміко-екологічному відділенню IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.04.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Балаєва Є.К. ТВС -13 1/9 5,00
2 Головач К.А. ТВС -13 1/9 5,00
3 Тирінова В.В. ТВС -13 1/9 5,00
4 Гальченко С.Г. ТВС -13 1/9 4,09
5 Саруханян Г.К. ТВС -13 1/9 4,09
6 Швець Ю.С. ТВС -13 1/9 3,91  
7 Мясникова Ю.В. ТВС -13 1/9 3,82  
8 Заудальська Г.В. ТВС -13 1/9 3,55  
9 Засуха Р.В. ТВС -13 1/9 3,00  
10 Олексієва А.О ТВС -13 1/9 3,00  
11 Остапченко В.А. ТВС -13 1/9 3,00
У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 37 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 16 осіб.
Рейтингова відомість
по електро-механічному  відділенню IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.04.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Дубіченко І. Ф. Е13 2/9 5,00
2 Засоба Я. О. Е13 2/9 5,00
3 Музалевський В. В. Е13 1/9 5,00
4 Сівко О. С. Е13 1/9 5,00
5 Ткачов Є. В. Е13 2/9 5,00
6 Трегуб І. Ю. Е13 2/9 5,00
7 Татара А. В. Е13 2/9 4,88
8 Волівач К. В. Е13 2/9 4,66
9 Ісаченко В. Р. Е13 2/9 4,55
10 Олійник І. Є. Е13 1/9 4,55
11 Хачиков І. С. Е13 2/9 4,55
12 Білий В. А. Е13 1/9 4,22
13 Засоба І. П. Е13 2/9 4,22
14 Любовін Є.С. Е13 1/9 4,22
15 Ніколаєнко В. А. Е13 1/9 4,22
16 Щербина П.А. Е13 1/9 4,11
17 Давида М.С. Е13 1/9 4,00  
18 Лузан Є. І. Е13 1/9 4,00  
19 Маняк В. І. Е13 2/9 4,00  
20 Старченко М. Р. Е13 1/9 3,89  
21 Васильковський Є. М. Е13 2/9 3,66  
22 Білий С. О. Е13 1/9 3,33  
23 Усенко Є. А. Е13 1/9 3,33  
24 Бовша А. О. Е13 1/9 3,11  
25 Кобиляцький Б. Е. Е13 2/9 3,11  
26 Попко О. В. Е13 1/9 3,11  
27 Стукан В. А. Е13 2/9 3,11  
28 Акберов М. Г. огли Е13 1/9 3,00  
29 Васіленчук С.Г. Е13 1/9 3,00  
30 Воронько В. А. Е13 2/9 3,00  
31 Дербеньов О. О. Е13 2/9 3,00  
32 Ігнатьєв М. І. Е13 2/9 3,00  
33 Лютий М. О. Е13 2/9 3,00  
34 Магдін О. О. Е13 2/9 3,00  
35 Пшеничний В.Г. Е13 2/9 3,00  
36 Чучман Д. О. Е13 1/9 3,00  

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 23 студента
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 12 осіб.
Рейтингова відомість
по хіміко-екологічному відділенню IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.03.2017р.
1 Маласай А. С. ПЕ-13 1/9 5,00
2 Мартинюк К. М. ПЕ-13 1/9 5,00
3 Цубера А.І. ПЕ-13 1/9 4,79
4 Подольна Я.О. ПЕ-13 1/9 4,71
5 Серьоженко Д. О. ПЕ-13 1/9 4,50
6 Скульська К.В. ПЕ-13 1/9 4,21
7 Бунчук С.О. ПЕ-13 1/9 4,14
8 Дудін Д. Д. ПЕ-13 1/9 4,14
9 Заворотько В. О. ПЕ-13 1/9 4,00
10 Михайлова А. С. ПЕ-13 1/9 4,00
11 Баранкевич К.О. ПЕ-13 1/9 3,86  
12 Литвин К.С. ПЕ-13 1/9 3,79
13 Маслій Д. Ю. ПЕ-13 1/9 3,64  
14 Гасенко Т. О. ПЕ-13 1/9 3,21  
15 Головань К. Ю. ПЕ-13 1/9 3,14  
16 Островський В. М. ПЕ-13 1/9 3,14  
17 Скляр К. О. ПЕ-13 1/9 3,07  
18 Альохін Б. В. ПЕ-13 1/9 3,00  
19 Бочарова К. В. ПЕ-13 1/9 3,00  
20 Ворожбит Т. В. ПЕ-13 1/9 3,00  
21 Губаренко С. В. ПЕ-13 1/9 3,00  
22 Даллакян А. В. ПЕ-13 1/9 3,00
У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 17 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 7 осіб.
Рейтингова відомість
по  відділенню новітніх технологій IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.03.2017р.
1 Бабич Р. І. ТПМ-13/9 5,00
2 Пличко Ю. Ф. ТПМ-13/9 5,00
3 Скирта Д. Ю. ТПМ-13/9 5,00
4 Сергієнко Т. Л. ТПМ-13/9 4,80
5 Красненко Н. С. ТПМ-13/9 4,60
6 Моісеєва А. Г. ТПМ-13/9 3,70
7 Альпенідзе Я. С. ТПМ-13/9 3,60
8 Коновець В. М. ТПМ-13/9 3,60  
9 Боброва В. І. ТПМ-13/9 3,50  
10 Скалєвська А.О. ТПМ-13/9 3,50  
11 Сорокотяга М. П. ТПМ-13/9 3,50  
12 Руда С. О. ТПМ-13/9 3,40  
13 Кислий В. В. ТПМ-13/9 3,30  
14 Біткова Д. О. ТПМ-13/9 3,00  
15 Вєткалов М. В. ТПМ-13/9 3,00  
16 Луцак А. Ю. ТПМ-13/9 3,00  
17 Сівакова Г. О. ТПМ-13/9 3,00

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 136 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 61 особа.
Рейтингова відомість
по хіміко-екологічному відділенню II-IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.02.2017р.
1 Бездітний В.В. Х-14 2/9 5,00
2 Глушенкова М.Б. Х-14 1/9 5,00
3 Голіченко Ю.О. Х-14 2/9 5,00
4 Курнаєва Д.В. Х-14 2/9 5,00
5 Лебедєва В.В. Х-14 1/9 5,00
6 Лесич А.В. Х-14 1/9 5,00
7 Семип’ядна Д. О. ПЕ-15 1/9 5,00
8 Соколов І.А. Х-14 2/9 5,00
9 Стогул А.Б. ПЕ-15 1/9 5,00
10 Царенко В.В. ПЕ-15 1/9 5,00
11 Шевченко М.Г. Х-14 1/9 4,90
12 Велика Є. В. ТВС-15 1/9 4,81
13 Панченко Ю. О. ТВС-15 1/9 4,72
14 Черкашина В. Ю. ТВС-15 1/9 4,72
15 Кагамлик К. Є. Х-15 1/14 4,71
16 Ковальчук А.В. Х-15 1/16 4,71
17 Нечипоренко Т. М. Х-15 1/21 4,71
18 Опрятна Д. В. Х-15 2/9 4,71
19 Лузан Н.І. Х-14 2/9 4,70
20 Куцовол А. В. Х-15 2/9 4,69
21 Курінна Н.С. Х-15 1/19 4,64
22 Гойда А. А. Х-15 2/9 4,62
23 Воскобойник Є.І. ПЕ-15 1/9 4,60
24 Демус П.О. ПЕ-15 1/9 4,57
25 Зубко О.П. ПЕ-14 1/9 4,56
26 Петрушанко П.Г. ПЕ-14 1/9 4,56
27 Ушпик О.О. ПЕ-14 1/9 4,56
28 Довгань Р. В. ПЕ-15 1/9 4,50
29 Дудка А.П. Х-15 2/9 4,50
30 Ресенчук Д.А. Х-14 2/9 4,50
31 Рибалка А. А. Х-15 1/23 4,50
32 Рощупкіна Д.Ю. ПЕ-14 1/9 4,44
33 Коротова С.О. ПЕ-15 1/9 4,42
34 Красніков А. В. ПЕ-15 1/9 4,42
35 Юрченко А. Д. ПЕ-15 1/9 4,42
36 Танченко А. А. ТВС-15 1/9 4,41
37 Ігнатова А.В. Х-14 1/9 4,40
38 Шевчук С. О. Х-15 2/9 4,38
39 Якобчук К.С. ПЕ-14 1/9 4,38
40 Тарташна І. О. Х-15 2/9 4,36
41 Кердан Є.В. ПЕ-14 1/9 4,33
42 Кондратова В.О. ПЕ-14 1/9 4,33
43 Рибак М. О. ТВС-15 1/9 4,33
44 Бондаренко С.В. Х-14 1/9 4,30
45 Волченко К.О. Х-14 2/9 4,30
46 Дмитрієва М.С. Х-14 1/9 4,30
47 Подушка Д.М. Х-14 2/9 4,30
48 Рітт А.А. Х-14 1/9 4,30
49 Солодовник Є.В. Х-14 1/9 4,30
50 Ткаченко А.О. Х-14 2/9 4,30
51 Дорошенко О. О. Х-15 1/13 4,28
52 Качанова Ю. С. ПЕ-15 1/9 4,28
53 Усенко В. С. Х-15 2/9 4,28
54 Бондаренко О.П. ПЕ-14 1/9 4,25
55 Крят О. А. ТВС-15 1/9 4,25
56 Гвоздинська К.Д. ПЕ-14 1/9 4,22
57 Валік К. О. Х-15 1/10 4,21
58 Луць Я.О. Х-14 1/9 4,20
59 Орел О.А. Х-14 2/9 4,20
60 Соболева О. С. ТВС-15 1/9 4,16
61 Слюсар І.В. Х-15 1/26 4,14
62 Федоров П.Р. ПЕ-14 1/9 4,11
63 Ляхович О. І. ПЕ-15 1/9 4,07
64 Волянський А.В. Х-14 2/9 4,00
65 Сподинець К.О. Х-15 2/9 3,92
66 Чернега І.Ю. Х-14 2/9 3,90
67 Довгопола Т.М. ПЕ-14 1/9 3,89
68 Соломіна М.В. ПЕ-14 1/9 3,89
69 Миття А.С. Х-14 2/9 3,80
70 Чорнокуренко В.М. Х-14 1/9 3,80
71 Кайер К.А. ПЕ-14 1/9 3,78
72 Пархоменко А.О. ПЕ-14 1/9 3,78
73 Синенко А.М. ПЕ-14 1/9 3,78
74 Сура О.І. Х-15 2/9 3,77
75 Лучка О. О. Х-15 2/9 3,71
76 Самець І.В. Х-15 1/25 3,71
77 Кобець Н.О. Х-14 1/9 3,70
78 Сідєльнікова А.М. Х-14 2/9 3,70
79 Козак А. Г. Х-15 1/17 3,64
80 Розіна А. Є. Х-15 1/24 3,64
81 Воробйова М.В. Х-15 1/11 3,60
82 Шмалько К.Г. Х-14 1/9 3,60
83 Чумак В.В. ПЕ-14 1/9 3,56
84 Мосійчук О. В. ТВС-15 1/9 3,50
85 Ганчак Х.Р. ПЕ-14 1/9 3,44
86 Манченко В.В. ПЕ-14 1/9 3,44
87 Ільченко Т.О. ПЕ-15 1/9 3,42
88 Приходько А. О. ПЕ-15 1/9 3,42
89 Литвиненко Р. В. Х-15 1/20 3,36
90 Калініченко В.Ю. ПЕ-14 1/9 3,33
91 Синявська А.Л. ПЕ-14 1/9 3,33
92 Твердохліб В.М. ПЕ-14 1/9 3,33
93 Панченко Д. О. Х-15 2/9 3,31
94 Гнідий О.С. ПЕ-15 1/9 3,28
95 Гранчак О.В. Х-15 2/9 3,28
96 Денисюк А. А. ПЕ-15 1/9 3,28
97 Земська І.І. ПЕ-14 1/9 3,22
98 Лебідь Г.Ю. ПЕ-14 1/9 3,22
99 Подушка О. М. Х-15 1/22 3,21
100 Берковська К.О. Х-15 2/9 3,14
101 Поліщук А. О. Х-15 2/9 3,14
102 Стасюк В.Г. Х-15 2/9 3,14
103 Бєктімірова Є.В. Х-14 2/9 3,10
104 Денисенко В.А. Х-14 2/9 3,10
105 Еліаурі Л.З. Х-14 2/9 3,10
106 Леонова І.І. Х-14 2/9 3,10
107 Возіян К. В. ТВС-15 1/9 3,08
108 Ярошенко С. М. ТВС-15 1/9 3,08
109 Гопайца Г. В. Х-15 2/9 3,07
110 Комарських Є. С. Х-15 2/9 3,07
111 Кузьміна Д.П. Х-15 1/18 3,07
112 Покуса Д.П ПЕ-15 1/9 3,07
113 Артьомова Ю.І. Х-14 2/9 3,00
114 Батичок А.Л. Х-14 1/9 3,00
115 Бобишева Д.О. Х-15 1/9 3,00
116 Водостой А.С. ПЕ-15 1/9 3,00
117 Гостра В. О. Х-15 1/12 3,00
118 Гуріна Т. Є. Х-15 2/9 3,00
119 Дятлов Є.В. Х-14 1/9 3,00
120 Заваленкова Н.С. Х-14 1/9 3,00
121 Зінченко І.В. ТВС-15 1/9 3,00
122 Камінська К.Є. Х-15 1/15 3,00
123 Козловська А.О. Х-15 2/9 3,00
124 Кривоносенко Т. А. ПЕ-15 1/9 3,00
125 Кулагіна В.Р. Х-14 1/9 3,00
126 Попов А.В. ТВС-15 1/9 3,00
127 Попов С. В. ТВС-15 1/9 3,00
128 Роман І.І. ПЕ-15 1/9 3,00
129 Семененко А. Ю. ПЕ-15 1/9 3,00
130 Сухорукова В.С. ПЕ-14 1/9 3,00
131 Таран А.С. Х-15 1/27 3,00
132 Толпига В.В. Х-14 2/9 3,00
133 Фролова М.М. Х-14 1/9 3,00
134 Чернишенко В.О. Х-14 1/9 3,00
135 Чорновіл А.С. Х-14 2/9 3,00
136 Шишацька О. А. ТВС-15 1/9 3,00

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 40 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 18 осіб.
Рейтингова відомість
по  відділенню новітніх технологій II-IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.02.2017р.
1 Васильєв І.В. ПР-14 1/9 5,00
2 Звонар В.В. ПР-14 1/9 5,00
3 Зуєва О. І. ТПМ-14 1/9 4,82
4 Константинова Ю. Л. ТПМ-14 1/9 4,82
5 Каханська Я. Б. ТПМ-15 1/9 4,66
6 Рубан А. В. ТПМ-14 1/9 4,60
7 Лященко Г. А. ТПМ-15 1/9 4,58
8 Панченко А. Р. ТПМ-15 1/9 4,58
9 Ланцова А. Д. ТПМ-14 1/9 4,54
10 Галімова В. О. ТПМ-15 1/9 4,50
11 Макєєва А.О. ТПМ-15 1/9 4,50
12 Яковлєва М. А. ТПМ-15 1/9 4,33
13 Батченко Р.В. ПР-14 1/9 4,27
14 Тесленко Д.А. ПР-14 1/9 4,27
15 Николаєва А.П. ПР-14 1/9 4,10
16 Роміна В. Р. ТПМ-14 1/9 4,09
17 Гречко А. О. ТПМ-15 1/9 4,08
18 Буєвський М. С. ТПМ-14 1/9 3,91
19 Моісеєнко Д.І. ПР-14 1/9 3,90
20 Поблоцька Д. П. ТПМ-14 1/9 3,82
21 Пігулевська О. О. ТПМ-14 1/9 3,64
22 Пустовойт І. С. ТПМ-14 1/9 3,64
23 Сторчеус І.В. ПР-14 1/9 3,45
24 Дмитерко Г. В. ТПМ-14 1/9 3,36
25 Овчаренко А.О. ПР-14 1/9 3,36
26 Снітенко Р. Є. ТПМ-14 1/9 3,36
27 Клюєва Д. Я. ТПМ-15 1/9 3,27
28 Ковальов І.О. ТПМ-15 1/9 3,25
29 Негей Е. Ю. ТПМ-15 1/9 3,25
30 Толпига К. В. ТПМ-15 1/9 3,25
31 Лисогор Н.Л. ТПМ-15 1/9 3,16
32 Тонкошкур Д.О. ТПМ-15 1/9 3,12
33 Глущенко В. І. ТПМ-14 1/9 3,09
34 Костіна Є.Г. ТПМ-14 1/9 3,09
35 Пастух Д.Ю. ПР-14 1/9 3,09
36 Сотников М.Г. ТПМ-14 1/9 3,09
37 Шейко В.Є. ПР-14 1/9 3,09
38 Борщ Н. В. ТПМ-15 1/9 3,00
39 Глущук Ю. Р. ТПМ-14 1/9 3,00
40 Шулим А. Р. ТПМ-14 1/9 3,00
У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 18 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 8 осіб.
Рейтингова відомість
по електро-механічному  відділенню II-IV курс
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.02.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Гриценко Я. О. М-15 1/9 4,78
2 Федорів М.Р. М-15 1/9 4,78
3 Тихоненко О.О. М-15 1/9 4,42
4 Ільченко В. В. М-15 1/9 4,30
5 Нестер І. І. М-15 1/9 4,21
6 Карпік Є.В. М-15 1/9 4,10
7 Нестеренко Ю.В. М-15 1/9 3,78
8 Шаптала Т. Е. М-15 1/9 3,42
9 Мірошниченко К. Е. М-15 1/9 3,35
10 Сергієнко С.Л. М-15 1/9 3,35
11 Шкуро Д. В. М-15 1/9 3,28
12 Бабак В. А. М-15 1/9 3,21
13 Бондар Д.В. М-15 1/9 3,07
14 Чопенко В.С М-15 1/9 3,07
15 Шаповал О. С. М-15 1/9 3,07
16 Кабак О. В. М-15 1/9 3,00
17 Федоров  І. В. М-15 1/9 3,00
18 Юрченко В.Г. М-15 1/9 3,00

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 43 студента
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів -19 осіб.
Рейтингова відомість
І курсів
по хіміко-екологічному відділенню
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.01.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Яковлева А.П Х-16 1/9 9,58
2 Ковтун К.В. ПЕ-16 1/9 8,85
3 Кім А.Р ПЕ-16 1/9 8,46
4 Сітало А.В. ПЕ-16 1/9 8,31
5 Дуброва О.Д. Х-16 1/9 8,00
6 Хапатько М.С. ПЕ-16 1/9 7,92
7 Орехова Д.А. ПЕ-16 1/9 7,69
8 Попова Х.О. Х-16 1/9 7,69
9 Федік І.В. Х-16 1/9 7,69
10 Сєрик М.А. Х-16 1/9 7,61
11 Шостак М. Ю. Х-16 1/9 7,61
12 Тараненко М.Є. ПЕ-16 1/9 7,54
13 Чернега К.Ю. Х-16 1/9 7,53
14 Крючко О.Н. Х-16 1/9 7,46
15 Кабаченко М.С. Х-16 1/9 7,30
16 Кочерга А.Д. Х-16 1/9 7,23
17 Савран І.Г. Х-16 1/9 7,23
18 Вишнивецька А.В. Х-16 1/9 7,15
19 Гусюнова  А. О. Х-16 1/9 7,15
20 Василенко Е.В. Х-16 1/9 7,07
21 Воронова А.І. Х-16 1/9 7,00
22 Клімов В.Д. ПЕ-16 1/9 6,92
23 Прудченко Н. О. Х-16 1/9 6,92
24 Логвиненко Б.В. ПЕ-16 1/9 6,67
25 Гаращенко А. С. Х-16 1/9 6,53
26 Хомюк Л.В. Х-16 1/9 6,53
27 Ходаковська О.В. ПЕ-16 1/9 6,46
28 Конова О. О. Х-16 1/9 6,38
29 Хорошилова А.М. Х-16 1/9 6,23
30 Поденко Л.П. ПЕ-16 1/9 6,15
31 Магомедова Д. А. Х-16 1/9 6,07
32 Пинзарь Т.С. Х-16 1/9 6,00
33 Подорожко Д.  В. Х-16 1/9 5,92
34 Лисенко В. В. Х-16 1/9 5,91
35 Мироненко А.С. Х-16 1/9 5,76
36 Гурікова А. І. Х-16 1/9 5,69
37 Лобас О.Ю. ПЕ-16 1/9 5,54
39 Гришко Д. Є. Х-16 1/9 5,46
38 Лазаренко І.Й. ПЕ-16 1/9 5,46
40 Пудла Є. С. Х-16 1/9 5,38
41 Морозова  В.Д. Х-16 1/9 5,15
42 Лєонович А.В. ПЕ-16 1/9 5,00
У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 55 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 25 осіб.
Рейтингова відомість
по хіміко-екологічному відділенню
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.01.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Андрейченко Т. В. Х-13 1/9 5,00
2 Гінтер Є. В. Х-13 2/9 5,00
3 Грунде А. В. Х-13 1/9 5,00
4 Гуйда К. Д. Х-13 2/9 5,00
5 Домбровська Л. В. Х-13 1/9 5,00
6 Желєзняков О. П. Х-13 2/9 5,00
7 Кащук Л.Є. Х-13 1/9 5,00
8 Коба О. С. Х-13 1/9 5,00
9 Ковальський О. С. Х-13 2/9 5,00
10 Лазарєва К. С. Х-13 1/9 5,00
11 Романова А. Є. Х-13 2/9 5,00
12 Поваляєва І. С. ТВС-14 1/9 4,77
13 Квітко Б. І. ТВС-14 1/9 4,55
14 Половцева Ю. К. Х-13 1/9 4,50
15 Дурдука А. О. ТВС-14 1/9 4,44
16 Теслюк О. О. ТВС-14 1/9 4,44
17 Костенко А.О. Х-13 1/9 4,40
18 Кубинець Н.В. Х-13 1/9 4,40
19 Самодурова М.С. Х-13 2/9 4,40
20 Чуб О. В. Х-13 2/9 4,40
21 Бескровна К. О. ТВС-14 1/9 4,33
22 Кулакевич Т. В. ТВС-14 1/9 4,33
23 Гарамай В. В. Х-13 1/9 4,25
24 Лисьонкова М. В. ТВС-14 1/9 4,22
25 Федан К. А. Х-13 1/9 4,00
26 Більченко Т. М. Х-13 1/9 3,80
27 Валік А. К. Х-13 1/9 3,80
28 Волков Р. В. ТВС-14 1/9 3,77
29 Подольська Л. В. ТВС-14 1/9 3,77
30 Труфанова Т.Ю. Х-13 2/9 3,60
31 Чорнобай А.Ю. Х-13 2/9 3,50
32 Новосьолова Л. П. ТВС-14 1/9 3,44
33 Полуектова К. О. Х-13 2/9 3,40
34 Ходзевич М.О. Х-13 2/9 3,40
35 Якубенко Д.М. Х-13 1/9 3,40
36 Бондарук С. Ю. ТВС-14 1/9 3,33
37 Іванова С. Л. Х-13 1/9 3,25
38 Попова П. В. Х-13 1/9 3,25
39 Червякова Г. Д. ТВС-14 1/9 3,22
40 Щеглова К. С. ТВС-14 1/9 3,22
41 Акат’єва А.Є. Х-13 2/9 3,20
42 Москалець Д. В. Х-13 1/9 3,20
43 Ніронова А.Ю. Х-13 2/9 3,20
44 Щербина А. М. Х-13 2/9 3,20
45 Афанасенко Т. І. ТВС-14 1/9 3,00
46 Біленко Ю. М. ТВС-14 1/9 3,00
47 Жигар В. Е. Х-13 2/9 3,00
48 Новосьолов Г. Ю. ТВС-14 1/9 3,00
49 Рибалка О.О. ТВС-14 1/9 3,00
50 Фролова О.С. Х-13 1/9 3,00

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 54 студента
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 24 особи.
Рейтингова відомість
І курсів
по електро-механічному відділенню
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.01.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Козаренко Д.В. Е-16    1/9 9,00
2 Гуляєв Є. Є. М-16    1/9 8,15
3 Магдін Д.О. Е-16    1/9 7,92
4 Калюта В.С. Е-16    1/9 7,77
5 Брюханов А.Є. М-16    1/9 7,76
6 Мартиненко Д. Д. Е-16    2/9 7,75
7 Іванченко  Е. О. М-16    1/9 7,69
8 Левенець А.А. М-16    1/9 7,69
9 Шолупіна О. О. Е-16    2/9 7,69
10 Хрульков  М. Д. Е-16    2/9 7,54
11 Лисьонков О. В. М-16    1/9 7,46
12 Пікущий О. А. Е-16    1/9 7,46
13 Бакулін К. О. Е-16    1/9 7,38
14 Шиловський І.Ю. Е-16    2/9 7,31
15 Баженов Р.О. М-16    1/9 7,30
16 Глуховський Є. О. Е-16    2/9 7,23
17 Сало М.О. Е-16    2/9 7,23
18 Шумаков Г. В. Е-16    2/9 7,23
19 Днєпровой С.Е. Е-16    2/9 7,08
20 Костенко Д. В. Е-16    2/9 7,08
21 Подпрятов Д. О. Е-16    1/9 7,08
22 Анісімов В. К. Е-16    1/9 7,00
23 Коновалов Є.В. Е-16    2/9 7,00
24 Швець В.Р. М-16    1/9 7,00
25 Краснянський  О. І. Е-16    1/9 6,92
26 Марченко К.О. М-16    1/9 6,92
27 Бистров Д.А. Е-16    1/9 6,69
28 Іванов М.С. Е-16    1/9 6,62
29 Жигачов Д.С. Е-16    2/9 6,54
30 Бойченко Д. В. Е-16    1/9 6,46
31 Горбачов І. В. М-16    1/9 6,46
32 Романенко О.Ю. Е-16    2/9 6,46
33 Шичков І.В. М-16    1/9 6,46
34 Борман С.С. Е-16    1/9 6,38
35 Карєв В. Г. М-16    1/9 6,38
36 Ковтун Н.Г. Е-16    1/9 6,31
37 Пігур В.М. Е-16    1/9 6,31
38 Радченко В.С. Е-16    2/9 6,31
39 Шостак К.К. М-16    1/9 6,30
40 Узун В.В. М-16    1/9 6,25
41 Зінчук О.О. Е-16    2/9 6,23
42 Шоломко М. Ю. Е-16    2/9 6,23
43 Балаклеєць Д. М. Е-16    1/9 6,15
44 Галімзянов М. Т. М-16    1/9 6,15
45 Сероштан О. О. Е-16    1/9 6,15
46 Деревянко Я.О. Е-16    1/9 6,08
47 Маневський Р. Ю. Е-16    1/9 5,92
48 Харламов  О. О. М-16    1/9 5,92
49 Сергійчук А. Є. Е-16    2/9 5,85
50 Котелевський Б.М. Е-16    1/9 5,83
51 Глущенко С. Д. Е-16    1/9 5,77
52 Гончар В. С. Е-16    2/9 5,54
53 Куценко С.А. Е-16    2/9 5,46
54 Марченко О.В. Е-16    2/9 5,38
У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 107 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 48 осіб.
Рейтингова відомість
по електро-механічному  відділенню
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.01.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Демеденко А. В. Е-14 2/9 5,00
2 Дєтсков Г.Л. Е-14 2/9 5,00
3 Карпов О. В. Е-14 1/9 5,00
4 Кацанюк Д. В. Е-15 2/9 5,00
5 Комір А. М. Е-14 1/9 5,00
6 Писарєв І. С. Е-14 2/9 5,00
7 Присяжнюк Р. О. Е-15 2/9 5,00
8 Ситнік К.Е. М-14 2/9 5,00
9 Скороход В. І. Е-14 1/9 5,00
10 Степаненко Ю.М. Е-14 1/9 5,00
11 Хапатько І. С. М-14 1/9 5,00
12 Шмирко К. А. Е-14 1/9 5,00
13 Биковський В. Р. Е-14 1/9 4,90
14 Виставний В. С. М-14 2/9 4,84
15 Абдулаєв Р.І. М-14 1/9 4,77
16 Артеменко М. С. Е-15 2/9 4,76
17 Бабаков О.В. Е-15 1/9 4,69
18 Зайвий Б. В. М-14 1/9 4,69
19 Біднягін О. Г. Е-14 2/9 4,60
20 Панікаревич І. А. М-14 1/9 4,54
21 Єхилевський С. О. Е-15 1/9 4,46
22 Ярош С. С. Е-15 2/9 4,46
23 Борисенко І.Я. Е-15 2/9 4,44
24 Лопанов К. Ю. Е-14 2/9 4,44
25 Михайленко М.В. Е-15 1/9 4,33
26 Щербатюк О. С. Е-15 2/9 4,33
27 Петерсон К. І. М-14 2/9 4,30
28 Несен О. В. М-14 2/9 4,23
29 Овчаров О. А. Е-14 2/9 4,22
30 Дробязко А.Ю. Е-14 2/9 4,20
31 Божко А. В. Е-15 1/9 4,15
32 Гончар Д.С. Е-15 2/9 4,15
33 Малишко О. В. М-14 2/9 4,15
34 Коноплянка М. О. Е-14 1/9 4,10
35 Дроботун О.Г. М-14 1/9 4,08
36 Корецький П. О. Е-15 2/9 4,07
37 Третяк В. А. Е-15 1/9 4,07
38 Жихарєв О. Р. М-14 2/9 4,00
39 Кобилецький В. В. Е-15 2/9 4,00
40 Розумний В. А. Е-14 2/9 4,00
41 Рудь С.В. Е-15 2/9 4,00
42 Чекердес В. Ю. Е-15 1/9 4,00
43 Шевцов І. С. Е-14 2/9 4,00
44 Бешлюєв В.О. Е-15 1/9 3,92
45 Дикун А. О. Е-14 2/9 3,80
46 Радучич С. М. Е-14 2/9 3,80
47 Жук Є. С. М-14 2/9 3,76
48 Вільданова А. К. Е-15 1/9 3,69
49 Рудик Б.С. Е-15 1/9 3,66
50 Бородін Е.М. М-14 1/9 3,62
51 Чайка К. Ю. М-14 1/9 3,62
52 Савко І. І. Е-15 1/9 3,61
53 Скрипник І. В. Е-14 1/9 3,60
54 Погорілий З.О. Е-15 1/9 3,55
55 Головко Д. В. М-14 1/9 3,54
56 Ярошенко В. А. М-14 1/9 3,54
57 Свистун Ю.Д. Е-15 2/9 3,53
58 Кащаєв В. Ю. Е-14 1/9 3,50
59 Соболєв П. П. Е-14 1/9 3,50
60 Пікуш І. М. М-14 2/9 3,46
61 Жимчича А. В. Е-14 2/9 3,44
62 Манчевський Д. І. Е-14 2/9 3,44
63 Нестеренко Я. Р. Е-14 1/9 3,40
64 Аністрат А. О. Е-15 1/9 3,38
65 Жимайтес В. Р. М-14 2/9 3,38
66 Скляр О. С. М-14 1/9 3,38
67 Іскандаров В. О. Е-15 2/9 3,31
68 Кулик В.Р. Е-15 2/9 3,31
69 Шибченко О.М. Е-15 2/9 3,31
70 Бойко В. І. Е-14 2/9 3,30
71 Загинайло М. І. Е-15 1/9 3,30
72 Карлов К. С. М-14 2/9 3,30
73 Кудрявцев І. О. Е-14 2/9 3,30
74 Омельян Ю. І. М-14 2/9 3,30
75 Сорока А. Є. Е-14 2/9 3,30
76 Лисиця С. С. Е-15 1/9 3,23
77 Тарлецький М. В. Е-14 1/9 3,22
78 Авраменко С. О. Е-14 1/9 3,20
79 Ігнат’єв М.М. Е-15 1/9 3,15
80 Кислий А. В. М-14 1/9 3,15
81 Ковратовський А. А. Е-15 1/9 3,15
82 Налєва О. П. М-14 1/9 3,15
83 Волошин О. В. Е-14 1/9 3,10
84 Мостовий М. О. Е-14 1/9 3,10
85 Яковлев О. В. Е-14 2/9 3,10
86 Киричатий А. С. Е-15 1/9 3,07
87 Стрюк І. С. Е-15 2/9 3,07
88 Бондаренко Я.О. М-14 1/9 3,00
89 Дехтярчук Д. В. М-14 2/9 3,00
90 Захаров В. С. Е-14 2/9 3,00
91 Казиміров К.О. Е-15 1/9 3,00
92 Карась С. П. Е-14 2/9 3,00
93 Карий Д. В. Е-14 1/9 3,00
94 Коваленко С. А. Е-14 2/9 3,00
95 Лимар О. С. Е-14 1/9 3,00
96 Лукашук Б. А. М-14 1/9 3,00
97 Любченко М. О. Е-15 1/9 3,00
98 Писанець Р. О. Е-15 2/9 3,00
99 Потапов Б. О. М-14 2/9 3,00
100 Романюха Р. І. Е-15 2/9 3,00
101 Самарін М. Г. Е-14 1/9 3,00
102 Семенов Є.О. Е-15 2/9 3,00
103 Сокірка Т. С. Е-15 2/9 3,00
104 Хандалей В. С. Е-14 1/9 3,00
105 Цибенко Д. І. М-14 2/9 3,00
106 Чугай А. М. Е-15 2/9 3,00

 

У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 77 студентів
(до рейтингової відомості не входять студенти, які мають академічні заборгованості).
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 34 чоловік.
Рейтингова відомість
по  відділенню новітніх технологій
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.01.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Клевжиць Д. Д. ПР-16 1/9 10,00
2 Курпан В.І. ПР-16 1/9 10,00
3 Далінчук Є.О. МЕН-16 1/9 9,58
4 Репешко П.А. ТПМ-16 1/9 9,38
5 Яковенко В. В. МЕН-16 1/9 9,15
6 Забуга  М.С. ТПМ-16 1/9 8,92
7 Зашко Я.М. ПР-16 1/9 8,92
8 Марухно В.О. МЕН-16 1/9 8,85
9 Покришка Р. Л. ТПМ-16 1/9 8,61
10 Провіч С. О. БТ-16 1/9 8,58
11 Кулік І.І. ПР-16 1/9 8,54
12 Олешко  А.С. БТ-16 1/9 8,50
13 Ярушин Р.С. ПР-16 1/9 8,50
14 Дрюк М.В. БТ-16 1/9 8,38
15 Любченко С.В. ТПМ-16 1/9 8,31
16 Михайленко І.О. ТПМ-16 1/9 8,31
17 Міхєєв Я.К. БТ-16 1/9 8,23
18 Попцов Д.О. ПР-16 1/9 8,23
19 Черней Л.І. БТ-16 1/9 8,23
20 Лебідь М.О. ТПМ-16 1/9 8,15
21 Шрам О.О. ПР-16 1/9 8,15
22 Сисой Д.О. БТ-16 1/9 8,11
23 Бакуліна В.Р. БТ-16 1/9 8,08
24 Сокіл Є.В. БТ-16 1/9 8,08
25 Бережна В.В. ПР-16 1/9 7,92
26 Бойченко І.О. БТ-16 1/9 7,92
27 Рапота Д.В. МЕН-16 1/9 7,92
28 Таран  А.Г. МЕН-16 1/9 7,92
29 Анісімова М. А. МЕН-16 1/9 7,85
30 Мацюк М.П. ПР-16 1/9 7,85
31 Нікітіна Д. О. МЕН-16 1/9 7,85
32 Патигіна В. Т. МЕН-16 1/9 7,85
33 Старжик А.П. ПР-16 1/9 7,85
34 Дмитренко Д.М. ПР-16 1/9 7,83
35 Касюта Я.С. МЕН-16 1/9 7,77
36 Колесникова М. С. БТ-16 1/9 7,77
37 Мелешко Д.П. МЕН-16 1/9 7,77
38 Гринько Д. І. ПР-16 1/9 7,69
39 Качуєнко О.С. МЕН-16 1/9 7,69
40 Владимиров З.А. БТ-16 1/9 7,54
41 Лозіцький С.Ю. БТ-16 1/9 7,54
42 Староконь В.О. МЕН-16 1/9 7,54
43 Янчук Ю.М. БТ-16 1/9 7,54
44 Кісельова К.А. МЕН-16 1/9 7,31
45 Москаленко О.Р. ПР-16 1/9 7,31
46 Чирва В.Е. ПР-16 1/9 6,90
47 Садовніченко  М.О. ТПМ-16 1/9  6,84
48 Залогіна К.А. МЕН-16 1/9 6,83
49 Сокол А. С. ПР-16 1/9 6,77
50 Соломаха С. О. ПР-16 1/9 6,69
51 Драєнко Я.М. МЕН-16 1/9 6,54
52 Козюра О.Д. ПР-16 1/9 6,54
53 Безпятий Я.В. ПР-16 1/9 6,31
54 Гришина А.М. МЕН-16 1/9 6,31
55 Макутіна  В. О. ТПМ-16 1/9  6,31
56 Кібкало В.С. ТПМ-16 1/9  6,15
57 Зіневич М.А. МЕН-16 1/9 6,08
58 Сардаров  Р. С. ТПМ-16 1/9  6,07
59 Брагінець О.В. ТПМ-16 1/9  6,00
60 Фоменко Є. С. МЕН-16 1/9 6,00
61 Дерев`янко А. Р. ПР-16 1/9 5,92
62 Поплінський О.О. ПР-16 1/9 5,92
63 Приходько К. В. БТ-16 1/9 5,92
64 Руденко К. В. МЕН-16 1/9 5,92
65 Царегородцев В.Р. ПР-16 1/9 5,85
66 Лазаренко В.А. БТ-16 1/9 5,84
67 Долінська  Л.С. МЕН-16 1/9 5,77
68 Журавльов С.В. ПР-16 1/9 5,77
69 Чачія М. С. ПР-16 1/9 5,77
70 Гола Н.М. БТ-16 1/9 5,69
71 Полянський Д. С. ТПМ-16 1/9  5,69
72 Арутюнов А. Г. ПР-16 1/9 5,58
73 Петрушенко Д. М. ТПМ-16 1/9  5,46
74 Таран Н.М. ТПМ-16 1/9  5,46
75 Болгов В.А. ТПМ-16 1/9  5,38
76 Васільєва  Р.Є. ТПМ-16 1/9  5,38
77 Мусний С. В. ТПМ-16 1/9  5,31
У заліково-екзаменаційній сесії брали участь 87 студентів
Згідно з Порядком призначення і виплати стипендії допускається ліміт стипендіатів в діапазоні 40-45 %. Згідно з рішенням педагогічної ради встановити  ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія 45%.
Ліміт стипендіатів – 39 осіб.
Рейтингова відомість
по  відділенню новітніх технологій
  за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, яким призначено стипендію з 01.01.2017р.
№ п/п ПІБ Група Рейтинговий бал
1 Загребельна В. Г. МЕН-15 1/9 5,00
2 Корнілова М. Р. МЕН-14 1/9 5,00
3 Осока М. С. МЕН-14 1/9 5,00
4 Пасько А. Д. МЕН-14 1/9 5,00
5 Савінова Е.С. МЕН-15 1/9 5,00
6 Суржко А.М. МЕН-15 1/9 5,00
7 Кравченко Т. С. ПР-15 1/9 4,81
8 Бесштанько В. В. ПР-15 1/9 4,72
9 Звонко В. О. ПР-15 1/9 4,70
10 Погарська В.О. БТ-15 1/9 4,64
11 Куландін І.В. ПР-15 1/9 4,63
12 Штанько Т.В. ПР-15 1/9 4,63
13 Воротниченко М. Д. МЕН-15 1/9 4,61
14 Єрмоленко В. М. БТ-15 1/9 4,57
15 Філіппова А. С. МЕН-14 1/9 4,57
16 Коваленко О. М. МЕН-14 1/9 4,54
17 Пилипенко І. О. ПР-15 1/9 4,54
18 Прищепа О. В. ПР-15 1/9 4,54
19 Чечіль Г. С. МЕН-14 1/9 4,54
20 Акулов М. С. МЕН-14 1/9 4,50
21 Коба К. М. МЕН-14 1/9 4,50
22 Кулік П. Е. МЕН-14 1/9 4,50
23 Мартинець Т. О. МЕН-14 1/9 4,50
24 Пилипенко А. Д. МЕН-15 1/9 4,50
25 Прокуда О. П. МЕН-14 1/9 4,50
26 Стеценко Р. В. МЕН-14 1/9 4,50
27 Хомідова К. Х. МЕН-14 1/9 4,50
28 Баширова Д. Л. МЕН-14 1/9 4,46
29 Шашло К. Ю. МЕН-14 1/9 4,46
30 Назаренко М.В. МЕН-15 1/9 4,38
31 Бойко Х. С. МЕН-15 1/9 4,30
32 Масляна С. В. МЕН-15 1/9 4,30
33 Шишкіна Д.С. МЕН-15 1/9 4,30
34 Нагорна А. В. МЕН-15 1/9 4,29
35 Пєнкін О. В. БТ-15 1/9 4,29
36 Тимощенко І.К. МЕН-15 1/9 4,29
37 Килимник Д. М. БТ-15 1/9 4,23
38 Похил І. О. БТ-15 1/9 4,23
39 Кравець Л. І. БТ-15 1/9 4,21
40 Пустовойт І.Г. БТ-15 1/9 4,21
41 Гордієнко В. О. БТ-15 1/9 4,15
42 Грінік В.В. ПР-15 1/9 4,09
43 Клочко В. О. БТ-15 1/9 4,07
44 Кучер В.О. МЕН-15 1/9 4,00
45 Нагаєць А. О. ПР-15 1/9 4,00
46 Руденко А.Ю. БТ-15 1/9 4,00
47 Щербина Т. Д. БТ-15 1/9 4,00
48 Бойко О. В. ПР-15 1/9 3,90
49 Грушко А. О. ПР-15 1/9 3,81
50 Коломоєць Б. О. БТ-15 1/9 3,79
51 Горошко В. О. ПР-15 1/9 3,72
52 Берестевич А.Є. БТ-15 1/9 3,44
53 Погребна А. І. МЕН-15 1/9 3,42
54 Ступакова Г. Т. МЕН-14 1/9 3,38
55 Довгань Є. О. ПР-15 1/9 3,36
56 Безпятий Ю.В. ПР-15 1/9 3,27
57 Макей М.В. ПР-15 1/9 3,27
58 Пасс К. М. ПР-15 1/9 3,27
59 Сердеченко К.В. БТ-15 1/9 3,21
60 Данілін А.А. МЕН-15 1/9 3,20
61 Качур А.Ю. ПР-15 1/9 3,18
62 Копоровський В. Л. ПР-15 1/9 3,18
63 Савенко О. С. ПР-15 1/9 3,18
64 Бродовий Є. Д. БТ-15 1/9 3,15
65 Абреімов С.В. БТ-15 1/9 3,14
66 Волік В.В. БТ-15 1/9 3,14
67 Небетов В. І. ПР-15 1/9 3,10
68 Тригубенко А.Р. МЕН-15 1/9 3,07
69 Байцур Я. Р. МЕН-14 1/9 3,00
70 Землянка Я. Ю. МЕН-15 1/9 3,00
71 Зубко Д.В. МЕН-15 1/9 3,00
72 Костіна Е.Р. МЕН-14 1/9 3,00
73 Носовський Д. А. БТ-15 1/9 3,00
74 Прохоренко А. С. МЕН-14 1/9 3,00
75 Рудь С.В. МЕН-15 1/9 3,00
76 Хлинова А. Д. БТ-15 1/9 3,00
77 Чекмез О. О. МЕН-14 1/9 3,00