Заходи

 20 січня 2020 року у групі Е-17-1/9 була проведена виховна година “Від козаків до воїнів АТО” з нагоди вшанування учасників Майдану і подій , які відбувалися в центрі столиці у ці дні у 2014 році і які призвели до масштабної акції протесту і загибелі людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виховний захід «Мова і молодь» був проведений у ДПК за участю представника Дніпровської обласної універсальної наукової бібліотеки Залогіною Олександрою.
Відповідальними за підготовку заходу були Дубовик І.Г. та Вєдєрнікова О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.11.2019 рок в нашому коледжі було проведено виховний захід «Наркоманія миттєве задоволення чи смертельний ризик?», який підготували студенти групи М-17 1/9. На заході були присутні студенти механіки першого, другого і третього курсів. Захід проводився з метою  ознайомлення студентів з елементарними знаннями про хворобу – наркоманія, про шкоду  наркотичних речовин, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності. Також студенти групи М-17 1/9 розглянули наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах, і привели учнів до розуміння, і переваг здорового способу життя. Такі заходи виховують в молоді почуття відповідальності за власне життя і свої дії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Міжнародного дня толерантності студентами І курсу групи Е-19 1/9 було проведено виховну годину на тему: “Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві”. Під час заходу студенти дізналися про основні риси толерантної людини та навчилися сприймати та поважати інших такими, якими вони є.

Пройшла посвята першокурсників у студенти. Попереду їх чекає цікавий і незвіданий шлях пізнання. Нехай він буде для молодого покоління насиченим, багатим на нові досягнення, перемоги і здобутки!

Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Вітаємо Вас із початком нового навчального року

 та Днем знань!

 

1 вересня – це не лише початок осені, для кожного з Вас – це початок шляху до знань, нових відкриттів, розуміння й бачення навколишнього світу.

Наш край,  наша держава зустріла  День знань – справжнє

                 всенародне свято мудрості, доброти і людяності .

Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей день став для цьогорічних першокурсників, які отримали змогу навчатися в нашому  коледжі.

Колектив коледжу  з радістю приймає Вас у свою дружню й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання. Нехай студентські роки будуть найкращими та найрезультативнішими в зростанні Вас як успішної особистості!

Бажаємо студентському та  педагогічному колективу Дніпровського політехнічного коледжу великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру!

 

З повагою,

адміністрація коледжу.

maxresdefault

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *