Заходи

До 207-річниці вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка у Дніпровському політехнічному фаховому коледжі протягом тижня були проведені Шевченківські дні.

«Допоки сонце – житиме земля,

Яка Шевченка світові явила…»

У коледжі була організована виставка стіннівок, виготовлених студентами, до 207-річниці вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка «Стежками життя Кобзаря»

Здобувачі освіти також виявили свої творчі здібності. Рубрика «Країна творчості» приємно здивувала малюнками за творами Тараса Шевченка

Студенти групи М-19 1/9 провели дослідницьку роботу й представили фотовиставку пам’ятників Т.Г.Шевченку

«Не вмре, повір, твоє святе ім’я!»

«Кобзар» – родинна книга.

Діти принесли на виставку з дому різні видання «Кобзаря»

 

 

Викладачами ДФПК Вєдєрніковою О.М. та Концевичем І.В.

був проведений марафон

«Єднаймо душі словом Кобзаря!»

 

За виразне читання уривків із «Кобзаря» здобувачі освіти отримували пам’ятні подарунки, виготовлені власними зусиллями – креативні календарики

 

Стіннівки «Гордість рідної землі»

 

Також до уваги студентів були представлені ребуса та кросворди

Протягом тижня відбулося літературне читання творів Великого Кобзаря німецькою, англійською та рідною українською мовами

Відбувся виховний захід «Тарас Шевченко… Наш Кобзар… Геній, творець, мислитель…»

На ньому була присутня представник Дніпровської обласної універсальної наукової бібліотеки нашого міста Залогіна Олександра Ігорівна

20 січня 2020 року у групі Е-17-1/9 була проведена виховна година “Від козаків до воїнів АТО” з нагоди вшанування учасників Майдану і подій , які відбувалися в центрі столиці у ці дні у 2014 році і які призвели до масштабної акції протесту і загибелі людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виховний захід «Мова і молодь» був проведений у ДПК за участю представника Дніпровської обласної універсальної наукової бібліотеки Залогіною Олександрою.
Відповідальними за підготовку заходу були Дубовик І.Г. та Вєдєрнікова О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.11.2019 рок в нашому коледжі було проведено виховний захід «Наркоманія миттєве задоволення чи смертельний ризик?», який підготували студенти групи М-17 1/9. На заході були присутні студенти механіки першого, другого і третього курсів. Захід проводився з метою  ознайомлення студентів з елементарними знаннями про хворобу – наркоманія, про шкоду  наркотичних речовин, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності. Також студенти групи М-17 1/9 розглянули наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах, і привели учнів до розуміння, і переваг здорового способу життя. Такі заходи виховують в молоді почуття відповідальності за власне життя і свої дії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Міжнародного дня толерантності студентами І курсу групи Е-19 1/9 було проведено виховну годину на тему: “Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві”. Під час заходу студенти дізналися про основні риси толерантної людини та навчилися сприймати та поважати інших такими, якими вони є.

Пройшла посвята першокурсників у студенти. Попереду їх чекає цікавий і незвіданий шлях пізнання. Нехай він буде для молодого покоління насиченим, багатим на нові досягнення, перемоги і здобутки!

Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Вітаємо Вас із початком нового навчального року

 та Днем знань!

 

1 вересня – це не лише початок осені, для кожного з Вас – це початок шляху до знань, нових відкриттів, розуміння й бачення навколишнього світу.

Наш край,  наша держава зустріла  День знань – справжнє

                 всенародне свято мудрості, доброти і людяності .

Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей день став для цьогорічних першокурсників, які отримали змогу навчатися в нашому  коледжі.

Колектив коледжу  з радістю приймає Вас у свою дружню й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання. Нехай студентські роки будуть найкращими та найрезультативнішими в зростанні Вас як успішної особистості!

Бажаємо студентському та  педагогічному колективу Дніпровського політехнічного коледжу великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру!

 

З повагою,

адміністрація коледжу.

maxresdefault

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *