Заходи

«ЕКОХІМ-2017»

I Всеукраїнська науково-практична конференція

22 березня 2017 року о 10-00 год. на базі ДВНЗ «Дніпропетровський політехнічний коледж» відбудеться І Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів «ЕКОХІМ-2017» на тему : «Вода-найцінніший природний скарб».

Дана конференція присвячена до Всесвітнього дня охорони водних ресурсів – 22 березня.

Метою проведення даної конференції є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для живих організмів та раціонального використання водних ресурсів.

До роботи конференції «ЕКОХІМ – 2017» залучені кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища Національного Гірничого Університету та відділ вищої освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

До участі в цій конференції подали заявки 73 учасника з вищих навчальних закладів Києва, Житомира, Дніпра, Львівської та Дніпропетровської області.

Представлені доповіді студентів змістовні та цікаві; науково обґрунтовані з елементами дослідної діяльності; містять рекомендації по зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище та вдосконалення методів очистки води.

Матеріали конференції будуть корисними в навчальній діяльності та виховному процесі екологічного спрямування; розраховані на студентів та викладачів вищих навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *