Спортивні заходи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заняття з тактичної медицини із залучанням медиків зони АТО(фотозвіт)

Фізична культура і спорт стали невід’ємною частиною студентського життя коледжу.  Вкрай важливо щоб кожен студент усвідомив: заняття фізкультурою – в інтересах самої людини. Не обов’язково кожному бути, скажімо, майстром спорту. Так питання не ставиться. Воно стоїть так, що без регулярних занять фізкультурою не можна бути здоровим.

Фізкультура, спорт – це молодість, краса, здоров’я.

Боротьба за здоровий життя, активний вплив на правильну організацію дозвілля і відпочинку студентів, збереження здоров’я і творчої активності людини – ось першочергові завдання, поставлені тепер перед викладачами фізичної культури і спорту у Дніпропетровському політехнічному коледжі.

Студенти коледжу мають можливість займатися в спортивних секціях з різних видів спорту ( волейбол, баскетбол, футбол, гирьовий спорт, настільний тенис, легка атлетика ), відвідувати тренажерний зал.

Збірні  команди  коледжу  з волейболу, баскетболу, легкої атлетики  ( дівчата  і хлопці) беруть  активну участь у змаганнях на першість району, міста, області. Неодноразово студенти коледжу посідали призові місця в змаганнях різного рівня.

Педагогічним колективом та органами студентського самоврядування ДВНЗ «Дніпропетровський політехнічний коледж» приділяється значна увага формуванню здорового способу життя у студентської молоді.

Основними завданнями напрямку роботи є:

  • утвердження здорового способу життя як невід’ємного елемента загальної культури особистості;
  • забезпечення повноцінного розвитку молоді, охорона й зміцнення її фізичного, психічного та духовного здоров’я.
  • виховання загальнолюдських норм поведінки у відношеннях юнаків і дівчат, якостей сім’янина;
  • ознайомлення студентів з основами етики і психології сімейного життя.
  • Організація проведення спортивних змагань з різних видів спорту( волейбол, футбол, гирьовий спорт, настільний теніс. баскетбол, легка атлетика). В коледжі працюють 7 спортивних секцій, в яких мають змогу займатися більше 200 студентів коледжу. Спортивна зала коледжу працює щоденно до 21.00. год.
  • Традиційно проводяться спортивні заходи до свят та знамених дат : до Дня захисника Вітчизни – «Козацькі розваги», до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проводиться Конкурс з аеробіки« Здоровя молоді – здоровя країни» серед дівчат І –ІІІ курсів. Випуск санітарних бюлетенів, тематичних стінгазет під гаслом  «Шляхи до здоров’я»

 

Рисунок2 DSC00854 DSC01287 DSC01306 флеш моб

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *