24 лютого 2025р. – три роки від дня, який змінив наше життя, долю нашої країни, і кожного з нас. Цей день увійшов в історію як символ незламності, мужності, і, безперечно, єдності нашого народу. Ми згадуємо кожного, хто віддав своє життя за мир та свободу нашої України.
Напередодні в групі МЛ -24 1/9 пройшла година національного виховання «Нація нескорених», на яку були запрошені здобувачі освіти, викладачі коледжу, батьки студентів.
Цей захід – це не просто вшанування пам’яті, це – наша спільна історія, яка пишеться кожного дня. Історія мужності, відваги та незламності духу.
Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі. Сьогодні Україна та український народ переживає важкі часи. Щодня у складних бойових умовах, під кулями та ракетами системи «Град» російських терористів ціною свого життя прикордонники та ЗСУ перешкоджають штучному роз’єднанню країни, демонструючи кращі риси захисників Вітчизни, а саме незламність українського народу.
Три роки єдності та стійкості всіх громадян України .
Три роки волонтерства та підтримки ЗСУ
Три роки гірких втрат та вічної пам’яті Героїв, які віддали свої життя заради нас.
Це найтрагічніші події у житті кожного з нас, але вони варті того, щоб про них пам’ятати.
З нагоди відзначення державного свята Дня Єднання, здобувачами освіти І курсу, групи КТМ-24 1/9, 18.02.2025 р. у коледжі було проведено виховний захід “Сила народу – в єдності”, у форматі онлайн. Ідейним посилом проведення цієї онлайн-акції стало висвітлення особливого сенсу, якого набуло це свято в умовах війни – показати усьому світові, що українці сьогодні – як ніколи єдині у відстоюванні своєї незалежності та мирного майбутнього. На онлайн-конференції були присутні студенти першого курсу, викладачі коледжу.

18 лютого на базі нашого коледжу в межах спільного плану заходів Комунальним закладом “Дніпропетровський обласний центр молодіжної роботи, утвердження української національної та громадянської ідентичності” Дніпропетровської обласної ради” організовано і проведено інтелектуальну гру «Розумна Україна». В грі взяли участь команди Дніпровського політехнічного фахового коледжу, Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, Дніпровського індустріально -педагогічного фахового коледжу, КЗ «Дніпропетровський фаховий коледж спорту» Дніпропетровської обласної ради».
В ході змагань команда нашого коледжу виборола І місце! Щиро дякуємо організаторам за цікавий і пізнавальний захід, нашому капітану, Івану Вовку, студенту групи КСУ-22 1/9, який завдяки своїм знанням і здібностям привів команду до перемоги, всім гостям заходу за участь і підтримку!
Завдяки таким заходам здобувачі освіти мають змогу отримати цікавий досвід і радісні емоції від спілкування, а також нові знання про рідну Україну.
29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
Понад сторіччя тому юні герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя. Зі сходом сонця 29 січня 1918 року на Чернігівщині відбувся бій під Крутами. За різними джерелами від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за рідну країну та на кілька діб зупинили більшовицьку армію, яка насувалася на Київ.
Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.
В коледжі проведено годину-спомин.


28 січня у ДПФК було проведено виховний захід – зустріч здобувачів освіти з інспектором ювенальної превенції.
Під час зустрічі поспілкувалися про попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх.
У ході бесіди студенти активно долучилися до дискусії, ставили запитання та висловлювали свої думки.
Дякуємо представникам поліції за змістовну лекцію задля формування свідомого ставлення до законодавства серед молодого покоління.
22 січня Україна відзначає День Соборності. Цього дня у 1918 році IV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена незалежність, а через рік, у 1919-му, у цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Так, уперше за багато століть історичні українські регіони об’єдналися в одну державу.
З нагоди свята здобувачі освіти групи ПР-23 1/9 підготували та провели відкриту виховну годину.

Поки студенти на канікулах наші викладачі не марнують свій час. Практичним психологом коледжу Рибкою Вірою було проведено тренінгове заняття на тему: “Створення позитивного соціально-психологічного клімату в колективі”, спрямоване на згуртування педагогічного колективу, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.

3 грудня у ДПФК було проведено виховний захід – зустріч здобувачів освіти відділення МКІТ з представниками ювенальної превенції. Під час зустрічі були розглянуті питання відповідальністі підлітків за порушення закону, різноманітні приклади правопорушень серед молоді, а також покарання для осіб, які їх вчинили.
У ході зустрічі студенти активно долучилися до дискусії, ставили запитання та висловлювали свої думки.
Дякуємо представникам поліції за змістовну лекцію задля формування свідомого ставлення до законодавства серед молодого покоління.


Щороку 21 листопада Україна вшановує День Гідності та Свободи в знак пам’яті про два масштабні народні повстання з різницею в 9 років — Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року
Зараз, в умовах повномасштабного вторгнення окупантів, ми знову переосмислюємо значення цих подій для нашої країни та продовжуємо відстоювати власне право на існування…
Групою КСУ-23 1/9 та практичним психологом коледжу Рибкою В.А. було проведено виховну годину з метою вшанування усіх учасників революцій, хто стояв до кінця. Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя за свободу та гідність.
Слава Героям! Слава Україні!
16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності (International Day for Tolerance), запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.
Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.
Міжнародний день толерантності був заснований у 1995 році. Тоді ж була заснована премія імені Маданжита Сінгха. Нею нагороджують людей, які активно борються за толерантність та ненасильство.
Цей день також нагадує людству про те, що таким явищам як насильство, релігійне переслідування та інше, не місце в сучасному світі.
Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Ми повинні бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення і виступати на захист жертв дискримінації.
До Дня толерантності ми вирішили дізнатися у наших студентів, як вони розуміють “Що таке толерантність?” і організувати флешмоб. Відео наших студентів Ви можете знайти на сторінках коледжу у соціальних мережах Facebook та Instagram