Щороку 21 листопада Україна вшановує День Гідності та Свободи в знак пам’яті про два масштабні народні повстання з різницею в 9 років — Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року
Зараз, в умовах повномасштабного вторгнення окупантів, ми знову переосмислюємо значення цих подій для нашої країни та продовжуємо відстоювати власне право на існування…
Групою КСУ-23 1/9 та практичним психологом коледжу Рибкою В.А. було проведено виховну годину з метою вшанування усіх учасників революцій, хто стояв до кінця. Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя за свободу та гідність.
Слава Героям! Слава Україні!
16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності (International Day for Tolerance), запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.
Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.
Міжнародний день толерантності був заснований у 1995 році. Тоді ж була заснована премія імені Маданжита Сінгха. Нею нагороджують людей, які активно борються за толерантність та ненасильство.
Цей день також нагадує людству про те, що таким явищам як насильство, релігійне переслідування та інше, не місце в сучасному світі.
Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Ми повинні бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення і виступати на захист жертв дискримінації.
До Дня толерантності ми вирішили дізнатися у наших студентів, як вони розуміють “Що таке толерантність?” і організувати флешмоб. Відео наших студентів Ви можете знайти на сторінках коледжу у соціальних мережах Facebook та Instagram