Новини коледжу

День вишиванки здобувачі освіти коледжу рою «Сокіл героїв» провели не в вишиванках. Але добре діло, яке вони робили, вартувало того. Після ворожої ракетної атаки постраждав притулок для тварин «Ковчег». За час, який джурівці провели в притулку, вони встигли допомогти в розвантаженні будматеріалів, фарбуванні паркану, полагодженні навісу будівель та інших господарчих справах. Особливе задоволення отримали від спілкування з вихованцями притулку, яким дуже подобається гуляти за межами притулку і гратися. Втомлені та задоволені джурівці після відвідування притулку поїхали продовжувати готуватися до наступних етапів змагань.

12 травня 2024 р. у парку імені Т.Г. Шевченка м. Дніпра відбувся фестиваль професій “Dnipro Educational City”, в якому брав участь Дніпровський політехнічний фаховий коледж.

“Dnipro Educational City” – це наймаштабніший освітній івент року, створений, щоб допомогти вступникам із вибором майбутньої професії, знайомить зі спеціальностями, які пропонують заклади освіти України.

Декілька тисяч молодих, охочих навчатися людей дізналися про всі можливі професії!