Увага!
Укладення договору про надання освітніх послуг між закладом освіти та вступником відбудється в ауд. 207-а з 8.00 до 16.00:
-для здобувачів освіти на базі базової загальної середньої освіти
(9 класів) – 29 та 30 липня 2024 року;
-для здобувачів освіти на базі повної середньої освіти
(11 класів) – 15 та 16 серпня 2024 року.
Здобувачі освіти укладають договір за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників. При собі мати копію паспорту та коду (батьків та здобувача освіти)
Увага!
Особи, які отримали повідомлення в електронному кабінеті про рекомендування до зарахування на місця регіонального замовлення, у строк визнаний Правилами прийому:
до 12.00 27 липня (9 класів);
до 12.00 12 серпня (база 11 класів)
повинні підтвердити вибір одного місця навчання в електронному кабінеті або особисто в закладі освіти чи засобами електронного зв’язку з накладанням кваліфікованого електронного підпису.
Підставою для зарахування особи на навчання є підтвердження вибору місця навчання, виконання вимог Правил прийому та укладення договору про надання освітніх послуг між закладом освіти та вступником (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників).