Конференція «ЕкоХім-2018»

28 березня 2018 року

на базі Дніпровського політехнічного коледжу відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕкоХім-2018» на тему «Еколого-хімічний моніторинг стану навколишнього середовища». На конференції були представлені  70 науково-дослідних робіт студентів з навчальних закладів м. Дніпро, Дніпропетровської та Львівської областей. У представлених роботах  піднімались актуальні питання оцінки, контролю та прогнозування стану довкілля, впливу тих чи інших екологічних факторів на здоров’я людей. Слід зазначити високий науковий рівень представлених робіт. Кожна доповідь учасників конференції мала практичну спрямованість, і це викликало цікаві дискусії. Всі доповідачі були нагороджені сертифікатами. У зв’язку з актуальністю запропонованих питань за результатами конференцій була опублікована збірка матеріалів.