УРОЧИСТА ЛІНІЙКА

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів , студентів , батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
Сьогодні, 3 вересня, в нашому коледжі
пройшло свято – День знань !

Директор коледжу Касьян С. С. привітав всіх з чудовим святом – Днем Знань, який відкриває перед кожним студентом нові шляхи пізнання себе і світу захоплень, побажав всім студентам , батькам, викладачам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен зі студентів , за допомогою викладачів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
Ми приєднуємося до всіх побажань.
Здоров’я Всім, благополуччя!
Миру і любові!