ЕКОБІОХІМ 2019

20 березня на базі Дніпровського політехнічного коледжу відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕкоБіоХім-2019» на тему «Теоретичні та практичні аспекти розвитку екологічної думки в сучасному світі».

На конференції були представлені 62 науково-дослідні роботи студентів з навчальних закладів м. Дніпро, Дніпропетровської, Львівської та Луганської областей. У представлених роботах піднімались актуальні питання співіснування людини і природи та застосування інноваційних підходів до екологічних, біологічних та хімічних досліджень.

Слід зазначити високий науковий рівень представлених робіт. Кожна доповідь учасників конференції мала практичну спрямованість, і це викликало цікаві дискусії. Всі доповідачі були нагороджені сертифікатами. У зв’язку з актуальністю запропонованих питань за результатами конференцій було вирішено опублікувати збірник матеріалів.