1 ВЕРЕСНЯ

Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Вітаємо Вас із початком нового навчального року

та Днем знань!

1 вересня – це не лише початок осені, для кожного з Вас – це початок шляху до знань, нових відкриттів, розуміння й бачення навколишнього світу.

Наш край,  наша держава зустріла  День знань – справжнє

всенародне свято мудрості, доброти і людяності .

Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей день став для цьогорічних першокурсників, які отримали змогу навчатися в нашому  коледжі.

Колектив коледжу  з радістю приймає Вас у свою дружню й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання. Нехай студентські роки будуть найкращими та найрезультативнішими в зростанні Вас як успішної особистості!

Бажаємо студентському та  педагогічному колективу Дніпровського політехнічного коледжу великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру!

З повагою,

адміністрація коледжу.