Волонтерський рух в процесі становлення особистості студентів

Волонтерський рух в процесі становлення особистості студентів.

Для  молодих людей цей рух є джерелом набуття громадської освіти,можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності у країні,можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Також  ця діяльність допомагає  людині  добре зрозуміти себе, своє призначення у цьому світі, значимість своєї особистості  для інших.  У процесі  волонтерської діяльності людина придбає  інші якості, її світогляд змінюється.

В учбових закладах волонтерська діяльність виступає як один із видів виховної роботи.  В ДПК  рух  був організовано на базі гуртка соціальної психології;  вибиралися  сценарії  казок, які виконувалися у дитячому будинку, дитячій лікарні.

Ця діяльність важлива  не тільки  для тих кому вона присвячена,але  й для тих, хто  її  виконує.

Практично це виглядає так – створюється колектив , план  роботи ,  в обрані дні  обираються  члени цього гуртка проводяться репетиції, бесіди, стіннівка—куточок волонтера; коли все створено—приходимо  до  дітей, показуємо казку , спілкуємося з дітьми…